Voyager – kurs dla wyjeżdżających

Wyjeżdżasz za granicę? Nie znasz języka? Nasze intensywne kursy języka angielskiego Voyager sprawią, że poczujesz się pewnie i swobodnie w każdej sytuacji!

Kurs Voyager skierowany jest do osób, które wybierają się za granicę zarówno w celach turystycznych, jak i w charakterze osób pragnących podjąć pracę.

Na naszym kursie będziesz miał okazję zapoznać się ze słownictwem niezbędnym na lotnisku, w miejscu pracy, urzędzie, banku, restauracji czy u lekarza. Nauczysz się pisać podanie, redagować CV oraz list motywacyjny.

Rozmowy kwalifikacyjne, autoprezentacja, oferty pracy, negocjowanie warunków pracy i płacy czy robienie zakupów, wynajęcie mieszkania, poznawanie nowych ludzi i podróżowanie nie będzie już dla Ciebie trudne!
Otrzymasz dokładnie tyle wiedzy, ile potrzebujesz. Aktywna nauka sprawi, że szybko opanujesz zagadnienia gramatyczne, słownictwo oraz praktyczne elementy komunikacji. Nauczysz się mówić i rozumieć!

Kurs obejmuje 48 lekcji w 2 miesiące w wymiarze 3 x w tygodniu po 2 lekcje!

W ciągu 2 miesięcy osiągniesz to, na co inni muszą pracować cały semestr!

Efektywna nauka w krótkim czasie!

*Ceny kursu standardowego Voyager-dla wyjeżdżających (gr. 4-8 osób) znajdziesz w cenniku w tabeli „Voyager-dla wyjeżdżających”. Dla grup o mniejszej liczebności obowiązują ceny z tabeli „Grupy VIP”.