Kursy dla dzieci – English for Kids

Kurs angielskiego dla dzieciOferujemy profesjonalne, a jednocześnie ciekawe i atrakcyjne kursy angielskiego dla dzieci. Kurs English for Kids prowadzony jest nowoczesną i bardzo skuteczna metodą nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i dla uczniów szkół podstawowych.

Lekcje angielskiego dla dzieci muszą być dostosowane do ich możliwości dlatego zajęcia trwają 35 minut, dzięki czemu podczas zajęć panuje pełna koncentracja. Kurs angielskiego dla dzieci w naszej Szkole językowej  odbywa się w wymiarze 2 razy po dwie 35-minutowe lekcje w tygodniu.

Ważne jest, by lekcje angielskiego dla dzieci rozwijały wszystkie sprawności językowe. Starsze dzieci podczas zajęć uczą się czytać i pisać, a ćwiczenia w parach pobudzają u dzieci ducha współpracy i pozwalają szybciej zapamiętywać nowe słowa i wyrażenia.

Lekcje angielskiego dla dzieci mają za zadanie nauczyć słownictwa i mówienia w przyjemnej atmosferze. Dzieci bardzo szybko uczą się języków obcych, jednak muszą być do tego odpowiednio zmotywowane, a program nauczania powinien być dostosowany do ich możliwości poznawczych.

Direct Kids – First Touch of English

Jest to kurs angielskiego dla najmłodszych dzieci (6-7 lat). Jest to grupa wiekowa dopiero nabywająca umiejętność pisania i czytania. Oprócz konwersacji lekcje zawierają ciekawe ćwiczenia wizualne, ułatwiające zapamiętywanie informacji.

Direct Kids – Enjoy your School Time

Częścią oferty naszej szkoły językowej w Lublinie jest kurs angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym (7-9 lat). W trakcie kursu dzieci powiększają zasób słownictwa i poznają nowe zagadnienia gramatyczne. W trakcie lekcji angielskiego dzieci uczą się także ciekawostek dotyczących zwyczajów i tradycji krajów anglojęzycznych.

Direct Kids – Becoming a Teenager

Nauka języka angielskiego dla dzieci w naszej szkole językowej w Lublinie obejmuje również starsze dzieci (10-13 lat). Podczas tego kursu dzieci dalej rozwijają zasób słownictwa, uczą się dyskutować na różne tematy, wyrażać emocje i uczucia w języku angielskim. Kurs wprowadza również nowe zagadnienia gramatyczne. Ten etap nauki angielskiego pozwala dzieciom swobodnie komunikować się w różnych sytuacjach.

Kolejne etapy to dalsze rozwijanie słownictwa, umiejętności dyskutowania na różne tematy, a także poznawanie sposobów wyrażania i opisywania uczuć oraz emocji. Kurs gruntownie utrwala poznane na wcześniejszych etapach zagadnienia gramatyczne oraz wprowadza nowe. Na tym etapie nauki dzieci potrafią już komunikować się i potrafią poradzić sobie z różnymi sytuacjami, w których mogą znaleźć się podczas podróży poza granice naszego kraju.

Standardowy kurs angielskiego dla dzieci odbywa się w grupach liczących od 6 do 12 osób. Na życzenie rodziców jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia w mniejszych grupach, liczących 2,3 lub 4 osoby, wówczas cenę ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy serdecznie!