Kursy dla dzieci – English for Kids

Kurs angielskiego dla dzieciOferujemy profesjonalne, a jednocześnie ciekawe i atrakcyjne kursy angielskiego dla dzieci. Kurs English for Kids prowadzony jest nowoczesną i bardzo skuteczną metodą nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-13 lat.

Kurs angielskiego dla dzieci w naszej Szkole językowej  odbywa się w wymiarze 2 razy po jednej 45-minutowej lekcji w tygodniu.

Ważne jest, by lekcje angielskiego dla dzieci rozwijały wszystkie sprawności językowe. Dzieci podczas zajęć uczą się również czytać i pisać, a ćwiczenia w parach pobudzają u dzieci ducha współpracy i pozwalają szybciej zapamiętywać nowe słowa i wyrażenia.

Lekcje angielskiego dla dzieci mają za zadanie nauczyć słownictwa i mówienia w przyjemnej atmosferze. Dzieci bardzo szybko uczą się języków obcych, jednak muszą być do tego odpowiednio zmotywowane, a program nauczania powinien być dostosowany do ich możliwości poznawczych.

Direct Kids – First Touch of English

Kurs angielskiego dla najmłodszych dzieci. Jest to grupa wiekowa dopiero nabywająca umiejętność pisania i czytania. Oprócz konwersacji lekcje zawierają ciekawe ćwiczenia wizualne, ułatwiające zapamiętywanie informacji.

KIDS English Designed with Direct Method

Podczas tego kursu dzieci dalej rozwijają zasób słownictwa, uczą się dyskutować na różne tematy, wyrażać emocje i uczucia w języku angielskim. Kurs wprowadza również nowe zagadnienia gramatyczne. Ten etap nauki angielskiego pozwala dzieciom swobodnie komunikować się w różnych sytuacjach.

Kolejne etapy to dalsze rozwijanie słownictwa, umiejętności dyskutowania na różne tematy, a także poznawanie sposobów wyrażania i opisywania uczuć oraz emocji. Kurs gruntownie utrwala poznane na wcześniejszych etapach zagadnienia gramatyczne oraz wprowadza nowe. Na tym etapie nauki dzieci potrafią już komunikować się i potrafią poradzić sobie z różnymi sytuacjami, w których mogą znaleźć się podczas podróży poza granice naszego kraju.

Standardowy kurs angielskiego dla dzieci odbywa się w grupach liczących od 4 do 8 osób. Zajęcia dla dzieci prowadzimy również w mniejszych grupach, liczących jedynie 1, 2 lub 3 osoby.

Zapraszamy serdecznie!