Organizujemy kursy specjalistyczne dla firm opierając się na analizie potrzeb słuchaczy, z uwzględnieniem wybranej tematyki, preferowanej formy zajęć oraz celu nauki. Współpracujemy ze stałym zespołem profesjonalnych lektorów, którzy spełniają nasze wysokie wymagania oraz posiadają niezbędne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych dla pracowników firm.

Stawiamy na rozwijanie i doskonalenie wszystkich umiejętności językowych z naciskiem na umiejętność komunikowania się w codziennych sytuacjach zawodowych, związanych z profilem działalności firmy lub konkretnym stanowiskiem pracy.

Prowadzone przez nas szkolenia językowe są stale monitorowane przez metodyka. Starannie dobieramy materiały dydaktyczne i posiadamy odpowiednie programy nauczania dla każdego poziomu. Przygotowujemy spersonalizowaną ofertę dla każdego klienta korporacyjnego, biorąc pod uwagę aktualną znajomość języka, cele i możliwości naszych przyszłych studentów.

Nasze lekcje cechuje ogromna dynamika, która nie pozwala na marnowanie cennego czasu. Dzięki stosowanej przez nas metodzie bezpośredniej, umożliwiamy osiąganie bardzo szybkich rezultatów w stosunkowo krótkim czasie.

Kontrolujemy postępy słuchaczy poprzez systematyczne przeprowadzanie testów. Każdy poziom kończy się egzaminem sprawności językowej.

Godziny oraz miejsce zajęć ustalone są ściśle według Państwa preferencji. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w naszych placówkach jak i w firmie Klienta.

Zainteresowanym Firmom proponujemy spotkanie, które pozwoli na szybkie ustalenie potrzeb szkoleniowych, a także pozwoli na weryfikację poziomu znajomości języka oraz da możliwość zapoznania się z metodą i sposobem prowadzenia zajęć podczas niezobowiązujących bezpłatnych lekcji próbnych.

Oferujemy Państwu dogodne formy płatności oraz elastyczny plan realizacji zajęć, również na terenie Waszego przedsiębiorstwa, w dogodnych dla Państwa godzinach i dniach.

Zapraszamy do współpracy!