U nas zapisy trwają przez cały rok!

Trwają zapisy na kursy językowe do grup na wszystkich poziomach zaawansowania oraz o różnych profilach, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupy tworzone są na podstawie bezpłatnych egzaminów weryfikujących wiedzę oraz na podstawie preferencji dotyczących dni i godzin zajęć. Zajęcia odbywają w dni powszednie w godz. 9.00-21.00 oraz w godz. 8.00-16.00 w weekendy.

Kursy w The English Factory prowadzone są w grupach 1, 2, 3 lub 4-10 osobowych.

  • od września do maja można zapisywać się do nowopowstających grup lub dopisywać się do grup już istniejących
  • od maja do lipca można zapisywać się do grup wakacyjnych na kursy „English Summer”

Testy i lekcje próbne

Osoby, które uczyły się wcześniej języka obcego zapraszamy na testy weryfikujące wiedzę. Test można rozwiązać on-line za pomocą niebieskiego przycisku TEST ON-LINE. Testy są bezpłatne. Po sprawdzeniu poziomu wiedzy zaprosimy Cię na lekcje próbne. Lekcje próbne są bezpłatne w przypadku, gdy nie zapisujesz się na kurs.

Opłaty

Pierwsza wpłata za kurs wnoszona jest bezpośrednio po wykorzystaniu lekcji próbnych. Osoba zapisująca się w późniejszym terminie, niż pozostali uczestnicy, zapłaci za kurs kwotę, która zostanie pomniejszona proporcjonalnie do ilości godzin pozostających do zakończenia kursu. Rozliczenie nastąpi przy opłacaniu pierwszej raty za kurs.

Sprawdź cennik i przysługujące Ci rabaty!

Zapisu możesz dokonać poprzez zakładkę ZAPISY ON-LINE,  bądź poprzez kontakt telefoniczny.

Zadzwoń i zapisz się na lekcje próbne już dziś!