Kursy Wakacyjne English Summer prowadzone są w grupach 1, 2, 3 lub 4-8 osobowych w wymiarze 32 lub 48 jednostek lekcyjnych. Kursy odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 lub po 3 jednostki lekcyjne. Są to kursy intensywne, gdzie w ciągu 1 miesiąca realizuje się program jednego semestru. To świetna okazja do przyspieszenia nauki języka nawet o 1,5 roku.

Kurs wakacyjny można idealnie dopasować do swoich planów urlopowych, wybierając dowolną długość kursu (od 1 do 2 miesięcy zajęć).Osoby, które wykupią z góry większą ilość zajęć, mogą przerwać naukę na czas urlopu i po powrocie ją kontynuować. Po ukończeniu kursu wakacyjnego można kontynuować naukę na kursach standardowych w ciągu roku szkolnego. W celu zapoznania się z opłatami sprawdź cennik i przysługujące Ci rabaty.

Kursy wakacyjne English Summer trwają w okresie od 1 lipca do 30 sierpnia.

Zapraszamy!

*Ceny kursów wakacyjnych grup Standardowych (4-8 osób) znajdziesz w cenniku, w tabeli „kursy wakacyjne – English Summer”. Dla grup o mniejszej liczebności obowiązują ceny z tabeli „Grupy VIP”. Dla języka biznesowego obowiązuje cena z tabeli „Business English”, natomiast dla grup zaawansowanych cena z tabeli „Advanced English”.